stanley_stst83800_1
stanley_stst83800_1_2
stanley_stst83800_1_3
stanley_stst83800_1_4
stanley_stst83800_1_5
stanley_stst83800_1_6
stanley_stst83800_1_7
stanley_stst83800_1_8
stanley_stst83800_1_9
stanley_stst83800_1_10
stanley_stst83800_1_11
stanley_stst83800_1_12
stanley_stst83800_1_13
stanley_stst83800_1_14
stanley_stst83800_1_15
stanley_stst83800_1_16
stanley_stst83800_1_17
stanley_stst83800_1_18
stanley_stst83800_1_19
stanley_stst83800_1_20
stanley_stst83800_1_21
stanley_stst83800_1_22
stanley_stst83800_1_23
stanley_stst83800_1_24
stanley_stst83800_1_25
stanley_stst83800_1_26
stanley_stst83800_1_27
stanley_stst83800_1_28
stanley_stst83800_1_29
stanley_stst83800_1_30
stanley_stst83800_1_31
stanley_stst83800_1_32
stanley_stst83800_1_33
stanley_stst83800_1_34
stanley_stst83800_1
stanley_stst83800_1_2
stanley_stst83800_1_3
stanley_stst83800_1_4
stanley_stst83800_1_5
stanley_stst83800_1_6
stanley_stst83800_1_7
stanley_stst83800_1_8
stanley_stst83800_1_9
stanley_stst83800_1_10
stanley_stst83800_1_11
stanley_stst83800_1_12
stanley_stst83800_1_13
stanley_stst83800_1_14
stanley_stst83800_1_15
stanley_stst83800_1_16
stanley_stst83800_1_17
stanley_stst83800_1_18
stanley_stst83800_1_19
stanley_stst83800_1_20
stanley_stst83800_1_21
stanley_stst83800_1_22
stanley_stst83800_1_23
stanley_stst83800_1_24
stanley_stst83800_1_25
stanley_stst83800_1_26
stanley_stst83800_1_27
stanley_stst83800_1_28
stanley_stst83800_1_29
stanley_stst83800_1_30
stanley_stst83800_1_31
stanley_stst83800_1_32
stanley_stst83800_1_33
stanley_stst83800_1_34
STANLEY STST83800-1 werkbank 2-in-1
 169,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Bamboe werkblad en stalen frameconstructie, bijzonder robuust en duurzaam
  • Dubbele werkhoogte voor flexibel gebruik van het product door de gebruiker
  • Multifunctionele toepassing, bijv. als werkbank, bankschroef of zaagbok
  • De flexibele, kantelbare klembek maakt verticaal klemmen mogelijk voor veel toepassingen
  • Opvouwbaar voor eenvoudig transport en ruimtebesparende opslag
  • Meer veiligheid tijdens het werk dankzij de antislipvoeten
  • Belastbaar tot 250 kg
  • Inclusief een extra werkbladelement voor multifunctioneel gebruik
  • Dubbele werkhoogte: 620 - 800 mm
  • Opening van de klembekken: 0-290 mm
  • Volledige werkbankoppervlak: 740 mm x 525 mm
  • Afmetingen uitgevouwen: 830 x 740 x 210 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 740 mm
  • Diepte: 830 mm
  • Hoogte: 210 mm
  • Met wielen: Nee
  • Laadcapaciteit: 250 kg
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: STANLEY
  • EAN: 3253561838002
  • Artikelnummer leverancier: STANLEY STST83800-1
Breedte
740 mm
Diepte
830 mm
Hoogte
210 mm